Po Kanye West i PewDiePie renomowany Rapper Logic popiera Bitcoina

Bitcoin zyskał ostatnio dużo uwagi po masowym rajdzie, który zepchnął go ponad 15.000 dolarów i zszokował wielu. Atut został zauważony przez wiele międzynarodowych sław i wygląda na to, że słynny raper Sir Robert Bryson Hall II, popularnie znany jako Logic, jest najnowszym potwierdzeniem Bitcoin, z ogłoszeniem nadchodzącym zaraz po tym, jak Bitcoin zrobił ogromny ruch i był trendy na Twitterze.

Z tweetem 7 listopada, emerytowany raper i twórca treści, którego rekordy wielokrotnie przewyższały wykresy, zauważył, że jego menedżer Chris Zarou przekonał go do zakupu Bitcoina.

Podczas gdy szczegóły dotyczące inwestycji nie zostały ujawnione, Logic wspomniał w swoim tweecie, że była to „duża inwestycja w #bitcoin“.

Logika ma ponad 2,3 mln zwolenników na Twitterze, a społeczność wydawała się podekscytowana wejściem rapera w świat krypto walut. Z drugiej strony, niektórzy obawiali się o jego czas wejścia z powodu 1500 dolarów przenieść dzień wcześniej i stromy korekta może zmienić zdanie rapera.

Jednak jest to dość mało prawdopodobne, ponieważ menedżer Logic Zarou wydaje się być zwolennikiem Bitcoin, ponieważ miał tweeted kilka dni wcześniej, że jest „nieodpowiedzialnie długo“ na Bitcoin.

Termin nieodpowiedzialnie długo został sformułowany przez menedżera funduszu hedgingowego i byka Bitcoin Raoul Pal, który wierzy, że Bitcoin może trafić 1.000.000 dolarów w tym cyklu rynkowym w wyniku zainteresowania instytucjonalnego.

Logika nie jest jedynym artystą, który stawia na Bitcoina, ponieważ jest on wspierany przez zdobywcę Grammy i kandydata na prezydenta Kanye Westa, który wszedł na żywo na popularnym Joe Rogan Podcast w zeszłym miesiącu i chwalił Bitcoin.

W międzyczasie PewDiePie na YouTube zaprezentował w tym miesiącu swoim 107 milionom subskrybentów nieczytelne żetony (NFT) i krypto-waluty, ponieważ promował grę w stylu Pokemon o nazwie Wallem, w której sprzedaje również swoją skórkę PewDiePie jako NFT.

Rajd Bitcoinów, który nie jest napędzany przez inwestorów detalicznych

Pomimo tego, że wiele gwiazd popiera krypto-waluty takie jak Bitcoin, dane z Google Trends ujawniają, że zainteresowanie terminem „Bitcoin“ i innymi związanymi z nim wyszukiwaniami było wciąż na niskim poziomie od wielu lat.

Może to być wskazówka, że obecny rajd jest napędzany przez graczy instytucjonalnych takich jak Grayscale i innych zarządzających funduszami w oparciu o liczby podane przez te instytucje.

Dzięki uprzejmości firmy Bitcoin, dostawcy mobilnych usług płatniczych Square’s Cash App, również odnotowali znaczny skok przychodów w trzecim kwartale. W oparciu o raport finansowy dla amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, Bitcoin stał się największym źródłem przychodów dla aplikacji Cash App.

Wszystkie rozważane rzeczy, Logika i inne gwiazdy wchodzące na rynek Bitcoin jest nadal dobrą wiadomością dla całej branży, jeśli chodzi o popularyzację tej dość nowej klasy aktywów.

Crypto (2019) Filmanmeldelse: Kurt Russell slutter sig til Bitcoin Bros
Bitcoin’s Sudden Decline: Hva forårsaket det og er det bekymring?